Βαθμολογία Α΄ τριμήνου – Χριστουγεννιάτικη Γιορτή (20/12/2023)

Σας ενημερώνουμε η επίδοση των ελέγχων του Α’ τριμήνου και η ενημέρωση των γονέων και κηδεμόνων σχετικά με την πρόοδο των μαθητών και των μαθητριών μας για τις τάξεις Β2, Γ΄, Δ΄, Ε΄και Στ΄) των παιδιών σας θα γίνει την Τετάρτη 20/12/2023 και ώρα 13:25.

Παρακαλούμε, θερμά, κατά τη διάρκεια της ενημέρωσης και επειδή λειτουργεί το Ολοήμερο απογευματινό πρόγραμμα, όσοι/ες μαθητές/τριες δεν το παρακολουθούν και αποχωρούν στις 13:15, να παραμείνουν μαζί σας στις αίθουσες για να μην διαταραχθεί η λειτουργία του Ολοήμερου απογευματινού προγράμματος.

Την ίδια μέρα, τα τμήματα της Α΄ τάξης (κ. Άννα Ψαρολόγου) και Β΄1 (κ. Βίκυ Πασοπούλου) δε θα έχουν το πρωί μάθημα, καθώς το απόγευμα, στις 6:30 μ.μ. στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του σχολείου μας θα παρουσιάσουν τη χριστουγεννιάτικη γιορτή στους γονείς & κηδεμόνες των παιδιών της τάξης τους.

Οι δύο δασκάλες θα ενημερώσουν τους γονείς των τμημάτων τους (Α΄& Β΄1) μετά τη λήξη της χριστουγεννιάτικης γιορτής .