Συμμετοχή του παιδικού χορευτικού τμήματος του σχολείου μας στην κοπή της πίτας της Ένωσης Συλλόγων Γονέων

Τη Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου η Ένωση Συλλόγων Γονέων της πόλης μας έκοψαν στην Αίθουσα Τελετών του Δημαρχείου της Νίκαιας την Πρωτοχρονιάτικη πίτα. Το χορευτικό τμήμα των παιδιών του σχολείου μας συμμετείχε στην εκδήλωση αυτή παρουσιάζοντας ένα όμορφο πρόγραμμα από παραδοσιακούς χορούς. Μάλιστα ένα από τα παιδιά μας ήταν η τυχερή καθώς πέτυχε το φλουρί.

Υπενθυμίζουμε πως η διδασκαλία χορών γίνεται κάθε Δευτέρα από τις 6:00 ως τις 6:45 (Α΄- Γ΄) ΚΑΙ 6:45 Ως 7:30 (Δ΄-ΣΤ΄) και οι εγγραφές συνεχίζονται.