Πρόσκληση για την εορτή της επανάστασης του ΄21 (22/3/2024)

Το εκπαιδευτικό προσωπικό, οι μαθητές και οι μαθήτριες του Β΄2 και της ΣΤ΄ τάξης,  προσκαλούν τους γονείς και κηδεμόνες τους, καθώς και όλους τους/τις μαθητές/τριες του σχολείου στη σχολική εορτή που έχουν προετοιμάσει για τον εορτασμό της εθνικής επετείου της Επανάστασης του 1821, που θα γίνει την Παρασκευή 22 Μαρτίου  και ώρα 10:00π.μ..
Η εορτή θα γίνει στην Αίθουσα Εκδηλώσεων της σχολικής μας μονάδας. Οι μαθητές προσέρχονται  στις 09:30 π.μ. και όλα τα τμήματα θα σχολάσουν στις 11:30 π.μ.
Παρακαλούμε τους γονείς να φροντίσουν για την έγκαιρη παραλαβή των παιδιών τους αυτή την ώρα.

Την ημέρα εκείνη δε θα λειτουργήσει το Απογευματινό Ολοήμερο Πρόγραμμα ούτε η Πρωινή Ζώνη. Επίσης δε θα μοιραστούν σχολικά γεύματα.
Η παρουσία σας θα μας δώσει ιδιαίτερη χαρά!

Ο Δ/ντής