Κοπή βασιλόπιτας (2024)

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Με την ευκαιρία της καθιερωμένης τελετής κοπής της πρωτοχρονιάτικης βασιλόπιτας που έγινε σήμερα για τους μαθητές/τριες και το εκπαιδευτικό προσωπικό της σχολικής μας κοινότητας, σας εκφράζουμε τις πιο εγκάρδιες ευχές μας για το νέο έτος να προσπορίσει σε όλους και όλες υγεία, χαρά, δημιουργία και καλή πρόοδο στα παιδιά μας!

Σας ευχαριστούμε θερμά για την απρόσκοπτη και άριστη συνεργασία μας και ιδιαίτερα να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας στα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για την αμέριστη συμπαράσταση, στήριξη και την ιδιαίτερα θετική συμβολή του στο εκπαιδευτικό μας έργο!

Θερμές ευχαριστίες, επίσης, στις οικογένειες που φρόντισαν για την παρασκευή και τη διάθεση της βασιλόπιτας για τα μέλη της σχολικής μας κοινότητας.

Χρόνια πολλά και καλά!

Από την πλευρά των εκπαιδευτικών και του βοηθητικού προσωπικού τυχερή για φέτος η θεατρολόγος κ. Άννα Μακροπούλου