Γιορτή 25ης Μαρτίου – Βαθμολογία 2ου τριμήνου 2019

Την Τετάρτη 27 Μαρτίου θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου των μαθητών για το Β΄ τρίμηνο, στις 12:25 μ.μ. μέχρι τις 14:00μ.μ.

Τις ίδιες ώρες οι εκπαιδευτικοί των Α΄και Β΄τάξεων θα έχουν ενημερωση γονέων.

Το Ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά.

Όσοι γονείς εργάζονται, μπορούν να κάνουν χρήση της γονικής άδειας.

Σχολική γιορτή την Παρασκευή 22/3/2019

Η σχολική γιορτή που διοργανώνουν οι μαθητές  και οι μαθήτριες της ΣΤ΄τάξης του σχολείου μας για την επέτειο της 25ης Μαρτίου θα γίνει την Παρασκευή 22 Μαρτίου, από τις 9:30 ως τις 11:00 π.μ. στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων.

Αυτή την ημέρα δε θα γίνουν μαθήματα, δε θα λειτουργήσει το Ολοήμερο και οι μαθητές θα σχολάσουν με το πέρας της γιορτής. Παρακαλούνται οι γονείς να φροντίσουν για την παραλαβή των παιδιών τους.

Παρέλαση τη Δευτέρα 25/3/2019

Οι μαθητές που παίρνουν μέρος στη μαθητική παρέλαση θα πρέπει να βρίσκονται στο Σχολείο μας

τη Δευτέρα 25 Μαρτίου στις 10:00 π.μ.

Όσοι γονείς επιθυμείτε να παρακολουθήσετε τη μαθητική παρέλαση, να ξέρετε ότι θα ξεκινήσει στις 11:00 π.μ. επί της οδού Κύπρου.

Την Τετάρτη 27 Μαρτίου θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου των μαθητών για το Β΄ τρίμηνο, στις 12:25 μ.μ.

Την ίδια ημέρα το Ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά.

Όσοι γονείς  εργάζονται, μπορούν να κάνουν χρήση της γονικής άδειας.