ΕΠΙΔΟΣΗ ΕΛΕΓΧΩΝ Γ΄ ΤΡΙΜΗΝΟΥ & ΤΙΤΛΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (15/06/2022)

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε για τη λειτουργία του Σχολείου την Τετάρτη 15 Ιουνίου. Οι μαθητές θα έρθουν το πρωί κανονικά  (το κουδούνι θα χτυπήσει 8:15). Οι μαθητές/τριες των Α΄& Β΄ τάξεων θα παραλάβουν σε κλειστούς φακέλους τους Τίτλους Προόδου, ενώ τα παιδιά των Γ, Δ΄, Ε΄& ΣΤ΄ τάξεων θα παραλάβουν σε κλειστό φάκελο τους βαθμούς Γ΄ τριμήνου και τους Τίτλους Προόδου. Όλα τα τμήματα θα σχολάσουν στις 9:00. Παρακαλούμε να φροντίσετε για την έγκαιρη παραλαβή των παιδιών σας.

Αυτή τη μέρα δε θα λειτουργήσει η Πρωινή Ζώνη (7:00-8:00) και το Ολοήμερο.

Στην είσοδο του Σχολείου θα τοποθετηθούν ρούχα (μπουφάν κ.ά.), καθώς και τάπερ φαγητού, που έχουν ξεχαστεί στο Σχολείο. Οι γονείς να δουν αν είναι των παιδιών τους και να τα παραλάβουν.

Αν κάποιοι γονείς επιθυμούν να μιλήσουν με δασκάλους των παιδιών τους, μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί τους τηλεφωνικά, στο τηλέφωνο του Σχολείου, έως τις 21/06/2022.

Επιστροφή επαναχρησιμοποιούμενων βιβλίων: Όσοι μαθητές δεν επέστρεψαν στο Σχολείο τα επαναχρησιμοποιούμενα βιβλία να τα  φέρουν την Τρίτη 14/06 (για να δείτε ακριβώς ποια βιβλία πρέπει να επιστραφούν πατήστε ΕΔΩ).

Τέλος, όσοι έχουν δανειστεί βιβλία από τη Βιβλιοθήκη του Σχολείου, παρακαλούμε να τα επιστρέψουν.

Σας ευχόμαστε ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!