Ενημέρωση για αθλητικές δραστηριότητες

Ενημερώνουμε τους γονείς και τα παιδιά ότι ορισμένες από τις αθλητικές δραστηριότητες ξεκίνησαν με το ακόλουθο πρόγραμμα.

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Στο γήπεδο πάνω από το σχολείο πλησίον στην Άρση Βαρών, κάθε Τρίτη και Πέμπτη αμέσως μετά το πρόγραμμα του σχολείου κατά τις ώρες 14:00 έως 15:00.

ΒΟΛΕΫ: Στο χώρο του σχολείου μας κάθε Τετάρτη και κατά τις ώρες 18:45 έως 20:15.

ΡΥΘΜΙΚΗ: Στο χώρο του σχολείου μας κάθε Πέμπτη 16:30 έως 18:00, και κάθε Παρασκευή 18:00 έως 19:30. Αυτή την Παρασκευή 29/10/2010 θα πρέπει να είναι όλοι οι γονείς των παιδιών που θα συμμετέχουν στη δραστηριότητα για να μιλήσουν με τη δασκάλα.

Επίσης να σας ενημερώσουμε ότι παιδιά που δεν έχουν προσκομίσει ακόμα ιατρική βεβαίωση δε θα τους επιτραπεί η άθληση μέχρι την προσκόμιση αυτής.