Εκδρομή του Συλλόγου Γονέων στην Ερέτρια 28/5/2017

Σας πληροφορούμε ότι φέτος η καλοκαιρινή εκδρομή του Συλλόγου μας θα γίνει στην παραλιακή Ερέτρια στις 28/5/17 με ώρα αναχώρησης στις 8.30 από την 28ης Οκτωβρίου (Σούπερ Μάρκετ Κρητικός) . Το πρόγραμμα θα είναι ελεύθερο. Στην Ερέτρια υπάρχουν αρκετές επιλογές για φαγητό, καφέ ή και μπανάκι. Επίσης όποιος θέλει μπορεί να επισκεφτεί τον αρχαιολογικό χώρο της περιοχής.

Το κόστος συμμετοχής στην εκδρομή είναι 10,00?/άτομο (μεταφορά).

Όσοι από εσάς επιθυμείτε να λάβετε μέρος στην εκδρομή, παρακαλούμε να

συμπληρώσετε την παρακάτω φόρμα όπου θα δηλώνεται η πρόθεση συμμετοχής σας και να μας την επιστρέψετε άμεσα.

ΦΟΡΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Ο/Η κάτωθι υπογεγραμμέν?., ????????????????????????, γονέας του μαθητή ?????????????????.,της ??.τάξης, δηλώνω ότι επιθυμώ να συμμετέχω στην εκδρομή που οργανώνει ο Σύλλογος Γονέων του 23ου Δημοτικού Σχολείου Νικαίας, στην Ερέτρια, την Κυριακή 28 Μαΐου από τις 8:30 έως τις 19:00 .

Θα συμμετέχουμε στην εκδρομή με ?? άτομα.

Δεσμεύομαι να καταβάλλω το αντίτιμο της εκδρομής μέχρι την Δευτέρα 22 Μαΐου.

(Σε περίπτωση ακύρωσης επιστρέφεται το μισό ποσό)