Εκδηλώσεις για τις Αποκριές 2018

Την Κυριακή  11 Φεβρουαρίου από τις 3:00 ως τις 8:00μ.μ. θα πραγματοποιηθεί  γλέντι με μπουφέ στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του σχολείου μας με ζωντανή μουσική. Είσοδος ελεύθερη. Όποιος/α επιθυμεί και μπορεί, να μαγειρέψει κάτι ή να φέρει από ένα αναψυκτικό ή κρασί να ενημερώσει τα μέλη του Συλλόγου.

Το φετινό αποκριάτικο γλέντι του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 9/2 από τις 6μ.μ. στο σχολείο μας. Θα περιλαμβάνει ατομική μεριδα φαγητού για όλα τα παιδιά, πιατέλες για τους μεγάλους, πάρτυ μασκέ, μάθημα αποκριάτικων παραδοσιακών χoρών και λαχειοφόρο με πολλά δώρα (Ποδήλατο, τάμπλετ κ.α.). Κυκλοφορούν από 5 Φεβρουαρίου οι προσκλήσεις (τιμή ενίσχυσης 2ευρώ για να καλυφθεί μέρος των εξόδων της εκδήλωσης). Το μεγάλο δώρο που θα κληρωθεί με τις προσκλήσεις ένα διήμερο ταξίδι για 2άτομα.