Δωρεά και μόνιμη εγκατάσταση και 4ου βιντεοπροβολέα από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων στο σχολείο μας.

Η πανδημία και οι περιορισμοί της κυκλοφορίας που έχουν επιβληθεί δε σταματούν τον πάντα δραστήριο Σύλλογο Γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας. Στο τέλος της προηγούμενης σχολικής χρονιάς αγόρασαν και μας πρόσφεραν έναν ακόμη βιντεοπροβολέα. Μετά από συνεννόηση με τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών του σχολείου μάς τον εγκατέστησαν μόνιμα ώστε να είναι πιο εύκολο να αξιοποιηθεί από όλους μας.

Στην μόνιμη τοποθέτηση στην οροφή και την σύνδεση με τον υπολογιστή και τα ηχητικά συστήματα βοηθός μας, για μια ακόμη φορά, ο Θοδωρής Μπαρμπούτης με την συνδρομή του υποδιευθυντή  Θανάση Καραούλη.

Το φωτογραφικό υλικό μάς το κοινοποίησε η Ιωάννα Μπαρμπούτη- Χριστοδουλάκη.