Αποτελέσματα Εκλογών Συλλόγου Γονέων 2014

Τα αποτελέσματα των εκλογών που διενεργήθηκαν στις 19-12-2014 για το νέο Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 23ου Δημοτικού Νίκαιας. Το νέο  7μελές Διοικητικό Συμβούλιο θα συγκροτηθεί σε σώμα μετά την πρώτη συνεδρίαση που θα πραγματοποιηθεί.

Αποτελέσματα Εκλογών

Για τη Σχολική Επιτροπή
35 Παπαδήμα – Παντουβάνου  Σούλα
34 Καρτσωνάκη – Τέλιου Αντωνία

Η σημαντική αύξηση της συμμετοχής των γονέων του σχολείου μας στις φετινές εκλογικές διαδικασίες (72 έναντι 58 το 2012), φανερώνει το ενδιαφέρον σας και την διάθεση προσφοράς που έχετε. Αυτό είναι το μεγαλύτερο κέρδος όχι μόνο για το Σύλλογο Γονέων όσο κυρίως για το Σχολείο μας . Άλλωστε οι εθελοντική προσφορά και οι δράσεις που πραγματοποιούνται εδώ πολλά χρόνια δεν μπορεί να είναι υπόθεση επτά μόνο ανθρώπων όσο ικανοί και αν είναι και όσες ώρες και αν  διαθέτουν. Η στήριξη όλων είναι η καλύτερη εγγύηση για το ότι θα συνεχιστεί η διακριτική, καίρια και τόσο ουσιαστική προσφορά του Συλλόγου Γονέων.  Καλή θητεία σε όλα τα μέλη του  Διοικητικού Συμβουλίου και των άλλων Επιτροπών  σε όποια θέση και αν τελικά αναλάβουν.