Αποτελέσματα 2ου Μαθητικού διαγωνισμού ποίησης από το 25ο Δημ. Νίκαιας

Μέσα στην καραντίνα ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του 2ου Μαθητικού Διαγωνισμού ποίησης που διοργάνωσε το 25ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας σε συνεργασία με τον Δήμο Νίκαιας- Αγ. Ι. Ρέντη. Το σχολείο μας πήρε μέρος στον διαγωνισμό με πάρα πολλές συμμετοχές και 3 μαθητριές μας διακρίθηκαν. 1ο ΒΡΑΒΕΙΟ η Κουτσούκου Θεοδώρα, μαθήτρια της ΣΤ΄ τάξης του 23ου Δ.Σ. Νίκαιας, για το ποίημά της «Μην κλαις αγάπη» & 1 χαϊκού, 3ο ΒΡΑΒΕΙΟ η Μάλλιου Αριάδνη μαθήτρια της ΣΤ΄ τάξης του 23ου Δ.Σ. Νίκαιας, για το ποίημά της «6 χαϊκού» και 2ος ΕΠΑΙΝΟΣ η Δήμητρα Μενεξή μαθήτρια της ΣΤ΄ τάξης του 23ου Δ.Σ. Νίκαιας, για το ποίημά της «6 χαϊκού». Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά (54 συμμετοχές) που δημιούργησαν τα δικά τους ποιήματα!! Για να δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα του διαγωνισμού πατήστε ΕΔΩ. Όλα τα παιδιά που συμμετείχαν θα πάρουν έπαινο συμμετοχής.