Αποκριάτικο πάρτυ ( αποτελέσματα κλήρωσης) 4/3/2016

Σε ένα ακόμα υπέροχο Αποκριάτικο Πάρτι είχαμε την ευκαιρία να βρεθούμε το απόγευμα της Παρασκευής στο χώρο του 23ου Δημοτικού Σχολείου Νίκαιας. Ο Σύλλογος Γονέων φρόντισε ώστε όλοι, μικροί μεγάλοι, να περάσουμε υπέροχα! Η κυρία Άντζελα Σαμοΐλη, ο Διαμερισματικός Σύμβουλος Ηλίας Σάμιος (και σύζυγος της κ. Άντζελας), ο Πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής Μιχάλης Λαγουμιτζής και η καλή φίλη του σχολείου μας συγγραφέας Λιλή Γάτη μας τίμησαν με την παρουσία τους. Ο DJ Teo δεν ήταν φέτος μόνος του στις μουσικές επιλογές. Ο κ. Πραπόπουλος ήταν κοντά του φροντίζοντας για την ποιότητα του ήχου που φέτος ήταν πολύ καλύτερης ποιότητας από κάθε άλλη φορά. Δεν θα μπορούσε να είναι και αλλιώς αφού έφερε μαζί του ένα…φορτηγό ενισχυτές, μεγάφωνα, κονσόλες τελευταίας τεχνολογίας.