Αθλητικές και Πολιτιστικές Δραστηριότητες του Δήμου με την ευθύνη του Συλλόγου Γονέων (2022)

Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας  ενημερώνει ότι φέτος, έστω και καθυστερημένα λόγω των ιδιαιτεροτήτων που αντιμετωπίζουμε, θα ξεκινήσουν οι αθλητικών και πολιτιστικές δραστηριότητες στο σχολείο μας. Οι δραστηριότητες αυτές υλοποιούνται από τον Δήμο Νίκαιας με την ευθύνη του συλλόγου Γονέων.

Οι γονείς που ενδιαφέρονται πρέπει μέχρι τη Δευτέρα να δηλώσουν σε ποια Αθλήματα επιθυμούν να συμμετάσχουν τα παιδιά τους, ώστε να καταρτιστούνε τα τμήματα.

Για να κατεβάσετε τηναίτηση εγγραφής πατήστε  ΕΔΩ

ΤΡΙΤΗ:

Ποδόσφαιρο: (Δ’, Ε’, ΣΤ΄) 13:30-14:15 (στο γήπεδο Απ. Νικολαΐδης τέρμα Παντειχίου)

Παραδοσιακοί χοροί: 4.15-5.45μ.μ. Ανάλογα με τη συμμετοχή θα χωριστούν τα τμήματα).

ΠΕΜΠΤΗ:

Ποδόσφαιρο: (Α’, Β’, Γ’Δ’, Ε’, ΣΤ’) 13:30-14:30 (στο γήπεδο Απ. Νικολαΐδης τέρμα Παντειχίου)

Ρυθμική: 16:15 – 17:45 (στο 15o Δημοτικό) Ανάλογα με τη συμμετοχή θα χωριστούν τα τμήματα.

Μπάσκετ: 18:00-19:15 (στο σχολείο μας) Ανάλογα με τη συμμετοχή θα χωριστούν τα τμήματα.

Βόλεϊ: 19:15 – 20:00 (στο σχολείο μας)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ:

ΤΕΪΚ ΒΟ ΝΤΟ: 5.00 μ.μ. (Στο σχολείο μας) Ανάλογα με τη συμμετοχή θα χωριστούν τα τμήματα.

ΧΑΝΤΜΠΟΛ: 6.15μ.μ. (Στο σχολείο μας) Ανάλογα με τη συμμετοχή θα χωριστούν τα τμήματα.